• Home
  • /Szkolenia GACAD

Szkolenia GACAD

Nadchodzące Szkolenia GACAD

wybierz szkolenie lub wypełnij formularz

Szkolenie GA Znaki

Wrocław 19.05.2017

Szkolenie GA Sygnalizacja i GA Przepustowość

Płock 05.06.2017

Zgłoś chęć odbycia szkolenia GACAD

prześlemy Ci informację o nadchodzących szkoleniach

Czy chciałbyś uczestniczyć w płatnym szkoleniu z obsługi najlepszych narzędzi do projektowania Organizacji Ruchu w Polsce?

Wpisz w poniższy formularz swoje dane, a gdy tylko zorganizujemy pierwsze Szkolenia GACAD, prześlemy na podany adres email ofertę z informacjami o spotkaniu.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

nr telefonu (wymagane)

Interesuje mnie szkolenie z obsługi GA Znaki

Interesuje mnie szkolenie z obsługi GA Sygnalizacja i GA Przepustowość

Interesuje mnie szkolenie z obsługi BricsCad

Interesuje mnie szkolenie z obsługi ZWCAD

Interesuje mnie szkolenie z obsługi GstarCad

*wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DGI Futura SC z siedzibą we Wrocławiu, ul. Mokrzańska 1, 54-016 Wrocław - administratora danych osobowych, w celach marketingowych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo wglądu do danych osobowych oraz ich poprawiania,

*wyrażam zgodę na otrzymywanie od DGI Futura SC z siedzibą we Wrocławiu, ul. Mokrzańska 1, 54-016 Wrocław na moje konto e-mail informacji handlowych o produktach, usługach i przedsięwzięciach dotyczących DGI Futura SC i jej kontrahentów.

*wyrażam zgodę na kontaktowanie się ze mną przez DGI Futura SC z siedzibą we Wrocławiu, ul. Mokrzańska 1, 54-016 Wrocław telefonicznie w celach marketingu bezpośredniego.

*potwierdzam powyższe oświadczenie i akceptuję Regulamin Newsletter GACAD oraz Politykę prywatności GACAD Regulamin Newsletter GACAD, Polityka prywatności GACAD