fbpx

Informacje dla subskrybentów „Newsletter GACAD”

Usługa „Newsletter GACAD” za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail umożliwia wszystkim zarejestrowanym osobom automatyczne otrzymywanie treści kolejnych edycji newslettera zawierającego informacje o najważniejszych wydarzeniach dotyczących problematyki projektowania organizacji ruchu.

Korzystanie z usługi „Newsletter GACAD” jest dobrowolne i bezterminowe.
W celu świadczenia usługi „Newsletter GACAD” DGI Futura SC pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy Imię i Nazwisko, adres poczty elektronicznej.
Każda zarejestrowana osoba, w każdej chwili, ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.
Informacje polityki prywatności dostępne są po kliknięciu na link: „Polityka
prywatności GACAD”. http://www.gacad.pl/polityka-prywatnosci
Administratorem danych jest DGI Futura SC z siedzibą w Damianowicach, ul.Spółdzielcza 13, 55-040 Kobierzyce. Dane osobowe (tj. imiona i nazwiska i adresy email) zbierane są przez DGI Futura SC wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter GACAD”. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter GACAD”.

Proces rejestracji:
Usługa „Newsletter GACAD” świadczona jest wyłącznie dla zarejestrowanych osób. W celu dokonania rejestracji należy wykonać następujące czynności:

1. Wejść na jedną z podstron www.gacad.pl na której znajduje się formularz GACAD

2. Zaznajomić się z dostępną na ww. stronie internetowej dokumentacją: „Regulamin Newsletter GACAD” oraz „Polityką prywatności GACAD”.

3. Wypełnić prawidłowo elektroniczny formularz:
a) w pole o nazwie „adres e-mail” należy wprowadzić adres e-mail, na który wysyłane mają być treści kolejnych edycji newslettera GACAD. Wpisany adres email musi należeć lub być w dyspozycji osoby rejestrującej się. Niedozwolone jest wykorzystywanie adresów poczty elektronicznej, które nie należą do osób dokonujących rejestracji.
b) podać imię i nazwisko. Niedozwolone jest wykorzystywanie danych, które nie należą do osób dokonujących rejestracji.
c) w formularzu możesz wypełnić pozostałe pola jeśli chcesz byśmy lepiej przygotowali dla Ciebie ofertę.
d) jeśli chcesz byśmy skontaktowali się z Tobą telefonicznie, wpisz numer telefonu. Niedozwolone jest wykorzystywanie danych, które nie należą do osób dokonujących rejestracji.

4. Kliknąć na przycisk „Zapisz” (po tej czynności na adres e-mail, prowadzony w procesie rejestracyjnym, wysłana zostanie informacja zawierająca link do procesu weryfikującego żądanie dodania danych osoby do listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter GACAD”).

5. Kliknąć na nadesłany na e-mail link do procesu weryfikującego żądanie dodania danych do listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter GACAD”. Czynność ta potwierdza wolę dodania posiadacza rejestrowanego adresu e-mail i numeru telefonu do listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter GACAD”. Od tej chwili, na zarejestrowane konto email nadsyłane będą przez DGI Futura SC treści kolejnych edycji newslettera zawierającego informacje o najważniejszych wydarzeniach dotyczących problematyki projektowania organizacji ruchu.

Proces modyfikacji lub usunięcia zarejestrowanych danych:
W sytuacji zaistnienia potrzeby zmiany, bądź usunięcia (wyrejestrowania) danych znajdujących się na liście dystrybucyjnej usługi „Newsletter GACAD”, należy wysłać żądanie zmiany lub usunięcia danych na adres biuro@gacad.pl. W emailu należy podać dane do zmiany lub zażądać usunięcia swoich danych. Po zrealizowaniu żądania zmiany lub usunięcia danych w bazie Newsletter GACAD, osoba otrzyma email od DGI Futura SC z informacją o przeprowadzonych zmianach, który będzie potwierdzeniem ich dokonania.