fbpx

Nowe programy GACAD

[onethird_columns ]
[imageeffect type=”reflect” align=”aligncenter” width=”250″ height=”179″ alt=”” url=”http://www.gacad.pl/wp-content/uploads/2011/04/gacad-news-beta.png” ]
[/onethird_columns]
[twothirds_columns_last border=”border”]W kwietniu udostępniamy wersje nowych rozwiązań do projektów sygnalizacji świetlnej GA Sygnalizacja (w wersji beta) i do przedmiarowania GA Przedmiar.
Jak zwykle staramy się dopracować nasze produkty, dlatego prosimy naszych użytkowników o dzielenie się uwagami na temat w/w programów. Wersje instalacyjne można pobrać z podstron produktów, gdzie znajdują się również informacje pomocy i obsługi programów.

[list style=”arrow” color=”red”]

  • GA Sygnalizacja, to program do projektowania oraz zarządzania rozkładem sygnalizacji w środowisku CAD. Program umożliwia projektowanie sygnalizacji świetlnej dla konkretnych skrzyżowań, istnieje możliwość generowania programu dla wybranych sektorów.
    Dzięki dodatkowym narzędziom można w łatwy i szybki sposób edytować wygenerowane programy.

  • GA Przedmiar, to program do generowania oraz zarządzania raportami pomiarów w środowisku AutoCAD i BricsCAD PRO. Program umożliwia wykonywanie różnego rodzaju pomiarów na wybranych obiektach, istnieje możliwość filtrowania pomiarów, układania równań opartych na pomiarach oraz tworzenia zestawień atrybutów. Wykonane pomiary można wygenerować w formie raportu oraz wyeksportować do popularnych formatów typu: html, doc, xls

[/list]

Zapraszamy do testów!

Dla każdego użytkownika, który podzieli się uwagami na temat w/w programów w okresie Beta testów, zaproponujemy wysokie rabaty na oprogramowanie w okresie 1 maj-31 sierpień br.

[/twothirds_columns_last]