fbpx

Potwierdzenie zapisania się do Newslettera GACAD

Gratulujemy dobrej decyzji.

Zapisałeś się do Newslettera GACAD!

Co kilka tygodni prześlemy do Ciebie informacje o nowych funkcjach, aktualizacjach i promocjach związanych z branżą projektowania Organizacji Ruchu.

 

 

Administratorem Państwa danych osobowych jest firma:

DGI Futura SC z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Mokrzańskiej 1, NIP 8942967982, REGON 020829622.

Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa pytanie, wstępnej analizy i przedstawienia oferty oraz zawarcia umowy.

Prowadzenie korespondencji elektronicznej, w szczególności przekazywanie pocztą elektroniczną danych osobowych lub dokumentów zawierających dane osobowe traktujemy jako wyrażenie przez Państwa zgody na ich przetwarzanie przez Administratora, a także ich udostępnianie przewidywanym odbiorcom danych tj. informatykom, doręczycielom, kurierom, bankom, prawnikom, księgowym, oraz jej współpracownikom i następcom prawnym, a jeżeli wyrazili Państwo zgodę – również w celu wysyłki informacji marketingowej i porad na temat produktów i usług oferowanych przez Administratora oraz podmioty stowarzyszone.

Państwa dane są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 pkt b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Państwa dane będą przechowywane przez okres realizacji celu, nie dłużej jednak niż do upływu okresu przedawnienia ewentualnych roszczeń wynikających z podjętych działań lub obowiązku wynikającego z przepisu prawa. Państwa dane mogą być przekazywane poza obszar EOG w przypadku wyrażenia zgody.

W dowolnym momencie mają Państwo prawo do:

  • dostępu do danych osobowych,
  • ich sprostowania lub usunięcia,
  • ograniczenia przetwarzania,
  • przeniesienie przetwarzania,
  • cofnięcia zgody
  • oraz możliwość wykonywania prawa do sprzeciwu
  • oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Przysługuje Państwu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych sprzed wycofania zgody. Skorzystanie z powyższych uprawnień jest możliwe poprzez wysłanie wiadomości pocztą elektroniczną na adres e-mail biuro@gacad.pl.